Göğüs Büyütmek İçin Şifalı Bitkiler | Bitkilerle Tedavi, Ahmet Maranki, Bitkisel Tedaviler, Şifalı Bitkiler ve Bitkisel Çözümler | Tedavi Uygulamaları

Yorum Yok
Anasayfa > Göğüs Büyütmek İçin Şifalı Bitkiler

Göğüs Büyütmek İçin Şifalı Bitkiler

Göğüs Büyütmek İçin Şifalı Bitkiler

Büyük ve can alıcı göğüslerim olsun isteyen ama ameliyat olmaktan çekinen ya da maddi imkanı olmayan bayan kullanıcılarımıza bu yazımızda göğüs büyüten bitkilerden bahsedeceğiz.

Konuya geçmeden önce, küçük göğüslü bayanların toplum içinde, arkadaş ortamında hep biraz daha mahçup durduklarını belirtelim. Sırf bu mahcubiyetten kurtulmak adına, göğsü büyük gösteren iç çamaşırları kullanan, iç çamaşırına pamuk sıkıştıran, makyaj ile göğsü büyük gösterme gibi yollara başvuran bayanların sayısı küçümsenmeyecek kadar fazla. Bu nedenle bu yazıda anlatılanların fiziksel bir tedavinin yanında, psikolojik bir tedavi olduğununda farkında olmamız gerekli.

Konumuza dönecek olursak, göğüs büyüten bitkilerden en bilinenleri ise şunlardır. Bu bitkiler genelde hormon salınımını tetikleme ve kas yapısını güçlendirme gibi fonksiyonları sayesinde göğüs büyütücü bitkiler kategorisine alınmıştır.

Damiana: Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Cinsel hormonları tetikleyen bitki genel olarak kadın hastalıklarında kullanılmaktadır.

Melek otu: Kadın hastalıkları için şifalı bitkilerden en önemlisidir. Dolaşım bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser gibi rahatsızlıklara karşı kullanılmaktadır. Kadında hormonları arttıran bitki olarak da bilinir. Hormon metabolizmasına doğrudan etki gösterir.

Oğul otu: Anti mikrobik özelliği vardır. Huzursuzluk, korku ve yara iyileşmesi için kullanılır. Kas kramplarını ve tutulmalarını çözer.

Aslan kuyruğuKalp problemleri için aslan kuyruğu çayı uzun zamandır kullanılmakta idi. Şu anda da kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi olarak tercih edilmektedir.

Bostan otu: Çok eski yıllarda sarılık, böbrek, mide rahatsızlıkları, migren için şifalı bitki olarak kullanılıyordu. Uzun yıllardır da kadın rahatsızlıkları için bostan otu kullanılmaktadır.

Testere palmiyesi: Çok sayıda sağlık problemlerinde kullanılan şifa kaynağı bir bitkidir. Erkeklerde prostat, kısırlık ve iktidarsızlık için şifalı bitki olarak da kullanılmakta. Testere palmiyesi, kadınlarda da tedavi için tercih edilmektedir. Meme bezlerinin gelişmesi için şifalı bitki olarak tercih edilmektedir.

Yam kökü: Meksika’da eski yıllarda kabileler tarafından kadınların doğum yapması için şifalı bitki olarak yam kökü kullanıyordu. Kadınlarda hormon arttırıcı şifalı bitki olarak da kullanılmakta. Bildiğiniz gibi hormonların uyarılmasının göğüsleri büyütücü etkisi vardır.

Kara hindibaKaraciğer için şifalı bir bitkidir. Safra akışını düzenler. Vitamin ve mineral açısından çok zengindir. Zaten avrupada salata yapılarak tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara karşı vücudu yenileyen doğal bir bitkidir.  Güzel göğüslere sahip olmak için şifalı bitki olarak tercih de edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kirpikleri Gürleştirmek ve Uzatmak İçin Bitkisel Karışım başlıklı makalemizde bitkisel kirpik uzatma, dogal kirpik uzatma ve kaş kirpik bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Diğer Yazılar

Bkz. , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


yedi − = 2